מכתב ברוכים הבאים  

מערכת הבריאות הישראלית מובילה בקנה מידה בינלאומי לא רק בהיבט של איכות השירות הרפואי, אלא גם בהיבט של מתן שירותים חדשניים המותאמים לעידן הדיגיטלי .

כיאה למדינה מתקדמת במאה ה-21, התשתית הרפואית של מדינת ישראל, החל ממרפאת הרופא בקהילה וכלה במרכזי אשפוז, נשענת על טכנולוגיות ממוחשבות: מערכות בקרת המבנה, מערכות מידע תומכות רפואה, מכשור רפואי אישי, דיאגנוסטיקה, טכנולוגיות רפואיות ועוד.

הקריטיות של מערכות המחשוב לתפקוד המוסדות הרפואיים, ובכלל זה, הציוד המתקדם המצוי בהם, מהווה מטרה אטרקטיבית לתקיפות סייבר, אשר עלולות לשבש את פעילותם התקינה של המוסדות הרפואיים , להטות את פעולות המכשור הרפואי והדיאגנוסטי ולפגוע במתן שירות חיוני.

 

בכנס זה, הראשון מסוגו בארץ, בכירים ממערכת הבריאות הישראלית ומומחים מובילים בתחום הסייבר יציגו בפניכם את ההיבטים הייחודיים של המרחב הקיברנטי במגזר הבריאות ויעניקו כלים למניעה והתמודדות עם האתגרים המורכבים והמתוחכמים שמציבים ההאקרים בעידן הדיגיטלי.  

נשמח לראותכם,

יו"ר הכנס :

עו"ד עמוס בנצורשותף במשרד שבלת ושות' ראש פרקטיקת פארמה, מערכות בריאות ורגולציה. מומחה ויועץ אסטרטגי למערכות בריאות, רגולציה רפואית, משקיעים בפרויקטים בארץ ובחו”ל, במרכזים רפואיים וחברות


להרשמה לחצ/י כאן
לתכנית הכנס לחצ/י כאןמה משותף לחברות פארמה, תמרוקים, אמ״ר ומזון? חוט השני המחבר אותן היא מחויבותן ליישומו של תקן איכות בכל שלבי חיי המוצרים אותם הן משווקות, במהלך הייצור, באחסון ושרשרת האספקה ולאורך כל חיי המוצרים הוועידה השנתית מדברים איכות במוצרי בריאות היא נקודת מפגש ייחודית בה תוכלו לבחון בצורה הוליסטית כיצד מוטמעת האיכות במגזרי הייצור השונים. במסגרת הוועידה יועברו הרצאות על ידי מיטב המומחים בתחום האיכות. המשתתפים יוכלו ללמוד ולהתעדכן מטובי המרצים בתעשייה וברגולציה במגוון נושאים ובין היתר: כיצד נתפסת תקלה באיכות ומה הן השלכותיה בפן התקשורתי .

מהם התקנים הרלוונטיים לכל עולם תוכן? כיצד ניתן לנהל ולהצליח בביקורותGMP  , אילו שינויים רגולטוריים צפויים בכל תחום?

כיצד משפיעות הרפורמה בתחום חקיקת המזון והתמרוקים על העוסקים בתחומים אלה? מה השתנה ברגולציה של אמ״ר וכיצד מיישמים את כלל השינויים בארגונים בתחום האיכות ?

ריכזנו עבורכם את כל החידושים הרגולטוריים והדגשים בתחום האיכות והרגולציה בכל אחד מתחומי תעשיית מוצרי הבריאות בכנס ייעודי בו תוכלו להתעדכן, לפגוש ולשוחח עם מיטב המומחים.

מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל .

יו"ר הכנס: 
פרופ' איל שורצברג, מנהל התוכנית לתואר שני לרוקחות קלינית  וניהול רגולטורי, סגן מנהל בית הספר לרוקחות, אוניברסיטת בן גוריון  
גב' מירה ראובן, מנכ"לית  Intro NBO - שירותי רגולציה, איכוות וחדשנות בתחום המזון והבריאות


להרשמה לחץ כאן

להרצאות הכנס לחץ כאןהוועידה השנתית לטיפול עצמי היא אירוע ראשון מסוגו בישראל שמאגד בתוכו את כלל ההיבטים בתחום מרתק וגדל זה. במסגרת הוועידה תוכלו לרענן, להרחיב וללמוד על המגמות, חידושים והתפתחויות בתחום. הטיפול העצמי נמצא במגמת גידול מתמדת, שהתחזקה בשנים האחרונות, בין היתר בשל מגיפה הקורונה. הוא כולל בהגדרתו את כל מוצרי הבריאות לגביהם הצרכן מקבל החלטות בעצמו, כולל בעיקר תרופות ללא מרשם, תוספי תזונה, מזון פונקציונלי ואביזרים רפואיים.

זמינות המידע, יוקר שירותי הבריאות ומגמות הצריכה הישירה, גרמה לצרכנים בכל העולם לפנות יותר לטיפול עצמי טרם פנייה לאנשי מקצוע. מגמה זו באה לידי ביטוי באופן בולט בהיקף הכספי של התחום ברחבי העולם.  

בוועידה תוכלו ללמוד ולקבל תובנות ממובילים ומומחים של בתחום ובין היתר ממר ניקולס הול, המומחה מספר אחד בעולם בתחום מוצרי הצריכה לבריאות. תוכלו גם להקשיב לפגוש ולהתייעץ עם מיטב המומחים בתחום השיווק, חדשנות, מו"פ ורגולציה בתחום הטיפול העצמי. אנחנו נהיה כאן כדי לפגוש אתכם,

מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל. 


יו"ר הכנס:

פרופ' איל שורצברג, סגן מנהל בית הספר לרוקחות, אוניברסיטת בן גוריון. יו"ר ומייסד Apowiser
מר אבי אובל,  יו"ר ארגון תל"מ (תרופות ללא מרשם) ויו"ר מדיטרנד

לתכנית ההרצאות  לחצ/י כאן
להרשמה  לחצ/י כאן לחצ/י כאן