הכנס השנתי לסייבר בעולם הרפואה - סכנות ופתרונות

מערכת הבריאות הישראלית מובילה בקנה מידה בינלאומי לא רק בהיבט של איכות השירות הרפואי, אלא גם בהיבט של מתן שירותים חדשניים המותאמים לעידן הדיגיטלי .

כיאה למדינה מתקדמת במאה ה-21, התשתית הרפואית של מדינת ישראל, החל ממרפאת הרופא בקהילה וכלה במרכזי אשפוז, נשענת על טכנולוגיות ממוחשבות: מערכות בקרת המבנה, מערכות מידע תומכות רפואה, מכשור רפואי אישי, דיאגנוסטיקה, טכנולוגיות רפואיות ועוד.

הקריטיות של מערכות המחשוב לתפקוד המוסדות הרפואיים, ובכלל זה, הציוד המתקדם המצוי בהם, מהווה מטרה אטרקטיבית לתקיפות סייבר, אשר עלולות לשבש את פעילותם התקינה של המוסדות הרפואיים , להטות את פעולות המכשור הרפואי והדיאגנוסטי ולפגוע במתן שירות חיוני.

 

בכנס זה, הראשון מסוגו בארץ, בכירים ממערכת הבריאות הישראלית ומומחים מובילים בתחום הסייבר יציגו בפניכם את ההיבטים הייחודיים של המרחב הקיברנטי במגזר הבריאות ויעניקו כלים למניעה והתמודדות עם האתגרים המורכבים והמתוחכמים שמציבים ההאקרים בעידן הדיגיטלי.  

נשמח לראותכם,

יו"ר הכנס :

עו"ד עמוס בנצורשותף במשרד שבלת ושות' ראש פרקטיקת פארמה, מערכות בריאות ורגולציה. מומחה ויועץ אסטרטגי למערכות בריאות, רגולציה רפואית, משקיעים בפרויקטים בארץ ובחו”ל, במרכזים רפואיים וחברות


להרשמה לחצ/י כאןסייבר